خدمات گوگل ادز

انجام تمامی خدمات تبلیغات گوگل در تبریز

گوگل ادز پلتفرمی است که گوگل با ایجاد آن به کسب و کارهای اینترنتی برای تبلیغ سایت خود، کمک بزرگی کرده است. با استفاده از این پلتفرم می‌توانید در رده‌های بالای موتورهای چستجو قرار بگیرید. یکی از پربازدیدترین روش‌های تبلیغات اینترنتی استفاده از گوگل ادز است. گوگل با انتخاب کلمه کیلیدی مناسب، سایت شما را در بالاترین نتایج خود نشان می‌دهد و باعث می‌شود افراد بیشتری بر روی سایت شما کلیک کنند.
درخواست مشاوره رایگان

چرا باید از تبلیغات گوگل استفاده کنیم؟

هزینه‌های بهینه‌تر

در تبلیغات گوگل هزینه تنها به ازای هر کلیک روی متن تبلیغ شما محاسبه می‌شود و نمایش تبلیغ هیچ هزینه‌ای ندارد.

هدفمند بودن

تبلیغ شما برای افرادی نشان داده می‌شود که دقیقا به دنبال خدمات شما هستند.

افزایش نرخ تبدیل

مخاطبانی که از طریق تبلیغات گوگل وارد سایت می‌شوند، خریداران واقعی هستند.

بهترین نتیجه در کمترین زمان

تبلیغات گوگل در کمترین زمان ممکن نتیجه‌ای بهتر از نتیجه سئو سایت، به همراه دارد.

استفاده رقبا از تبلیغات گوگل

به دلیل بازدید زیادی که تبلیغات گوگل به همراه دارد کسب و کارهای زیادی به سمت آن می‌روند.

قایل اندازه‌گیری بودن نتایج

شما در گوگل ادز این امکان را دارید که در هر لحظه ببینید چند نفر روی تبلیغات شما کلیک می‌کنند و وارد سایت‌تان می‌شوند.

سوالاتی که شما پرسیدید.

در صورت صفر بودن تعداد کلیک از حساب هزینه کم می‌شود؟

خیر، هیچ مبلغی کسر نمی‌شود. نحوه محاسبه این سیستم تبلیغاتی، تنها به ازای کلیک و ورود به سایت شما است. حتی زمانی که مخاطبین عبارت مورد نظر شما را جستجو کرده و شماره شما را در تبلیغات مشاهده کرده و با شما تماس گرفته باشند هم، در صورت کلیک نکردن روی آگهی، هزینه‌ای از شما کسر نخواهد شد.

سایت من همیشه به صورت ثابت در رتبه بالا قرار می‌گیرد؟

خیر جایگاه سایت نسبت به پارامترهایی تغییر می‌کند. با توجه به سیستم و سیاست‌های شرکت گوگل، محل نمایش تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل، در دو جایگاه بالا (4 آگهی) و پایین (3 آگهی) صفحه اول و به صورت داینامیک قابل ارائه است. در نتیجه عوامل گوناگونی از جمله بودجه تبلیغاتی، کیفیت وب‌سایت و مدیریت کمپین تبلیغاتی، بر روی محل نمایش آگهی تاثیرگذار است.

گزارشات پیشرفت به چه صورت خواهد بود؟

با توجه به نیاز و درخواست مشتریان می‌توان گزارشات روزانه، هفتگی یا ماهانه ارایه دهیم. گزارش‌ها به صورت فایل‌های پی‌دی‌اف یا ورد قابل ارایه است؛ و مستقیما توسط سرورهای گوگل، به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

هزینه تبلیغ در گوگل چقدر است؟

در این زمینه ابتدا مقدار مشخصی اعتبار برای کمپین خود در نظر می‌گیرید؛ و وقتی روی آگهی شما کلیک شود، هزینه آن کلیک از اعتبار مشخص شده کم خواهد شد.

نحوه تبلیغات گوگل برای ایمیل به چه صورت است؟

نحوه تبلیغ در جی‌میل به این شکل است که وقتی شما کاربر اینترنت از ایران و دارای آی‌پی ایرانی هستید، آگهی‌هایی که برای ایران تنظیم شده‌اند را نمایش می‌دهد. البته عوامل دیگری نیز بر اولویت نمایش آگهی‌ها تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال وقتی شما مشغول مطالعه ایمیلی راجع به اینترنت هوشمند هستید؛ دو حالت رخ می‌دهد، اگر ایمیل شما به زبان انگلیسی باشد، آگهی‌های لاتین مربوط به اینترنت هوشمند ظاهر می‌شود؛ و اگر متن ایمیل شما به زبان فارسی باشد، آگهی‌های فارسی اولویت نمایش خواهند داشت. از نظر هزینه هم تبلیغات در جی‌میل همانند گوگل به صورت کلیکی است. البته شما می توانید در سایت‌های طرف قرارداد گوگل به صورت پرداخت هزینه در ازای بازدید هم (CPM)، اقدام به درج آگهی نمایید.

تبلیغاتی که در گوگل انجام می‌گیرد فقط در بین سایت های ایرانی نمایش داده می‌شود؟

بله؛ به دلیل تحریم بودن کشورمان نتایج فقط در بین سایت‌های ایرانی نمایش داده می‌شود. اما این امر از ارزش آن کم نمی‌کند و با ترفندهای مختلف نرخ بازدید در بهترین حالت خود خواهد بود.

به کمک ما برای انجام امور گوگل ادز نیاز دارید؟

با ما در ارتباط باشید.

    خدمات گوگل ادز در تبریز