ست اداری

طراحی ست اداری

ست اداری برای آن دسته از سازمان‌هایی که در تلاش برای برندسازی هستند لازم است. با انتخاب یک لوگو با مفهوم و داشتن ترکیب رنگ سازمانی می‌توانید این امر را میسر سازید. باید دقت کنید که داشتن یک ست اداری زیبا نیاز به طراحی شدن حرفه‌ای، توسط تیم متخصص این کار را دارد. یک ست اداری کامل شامل: اوراق اداری، طراحی سربرگ، پاکت‌نامه، کارت ویزیت، فولدر، لیبل سازمانی، کارت شناسایی یا پرسنلی و… است.
درخواست مشاوره رایگاننمونه کار

اهمیت طراحی ست اداری در تبریز

 • داشتن ست اداری که شامل سربرگ، پاکت‌نامه، فولدر و… باشد به تجارت وکسب‌وکار شما اعتبار می‌بخشد و باعث می‌شود حرفه‌ای به نظر بیایید.
 • اگر شما یک شرکت تازه تاسیس در شهر تبریز هستید و می‌خواهید حرفه خود را به صورت اصولی شروع کرده و در همان ابتدا نظر مخاطبان خود را جلب کنید، داشتن ست اداری به این خواسته شما قوت می‌بخشد.
 • در زمانی که با شرکت‌ها و یا کارفرماهای جدید ملاقات می‌کنید با داشتن ست اداری جدیت و هدفمند بودن کار خود را به آن‌ها انتقال خواهید داد.

انواع بخش‌های ست اداری

در ست اداری از محصولاتی استفاده می‌شود که مواردی از آن به شکل زیر است.

طراحی پاکت اداری

طراحی دفتر یادداشت

طراحی فولدر

طراحی کارت ویزیت

طراحی سربرگ

طراحی لیبل و پاکت سی دی

در طراحی ست اداری به چه چیزهایی باید توجه کرد؟

شعار تبلیغاتی

برای نشان دادن هدف خود از شروع کسب و کارتان بهتر است یک شعار تبلیغاتی ساده و کوتاه داشته باشید تا نظر مخاطبانتان را به خودتان جلب کنید.

استفاده از فونت زیبا

فونت‌های استفاده شده در ست اداری باید زیبا و خوانا باشند. این فونت در همه محصولات باید رعایت شود.

اطلاعات تماس

اطلاعات کامل تماس باید در ست‌های اداری درج شود تا مخاطب در صورت نیاز به راحتی بتواند با شما در ارتباط باشد.

قرار دادن لوگو

در طراحی ست اداری لوگو سازمان باید به شیوه درستی استفاده شود. ترکیب رنگ استفاده شده در این ست باید با رنگ لوگو همخوانی داشته باشد.

با ما در ارتباط باشید.

اگر می‌خواهید سفارشی را ثبت کنید اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت تیم ما با شما تماس بگیرند.

  سوالاتی که شما پرسیدید.

  چرا باید وب‌سایت داشته باشیم؟

  امروزه با پیشرفت دنیای دیجیتال داشتن یک وب‌سایت خوب تاثیرات مثبت زیادی را در کسب و کارتان خواهد گذاشت. برای مشتریانتان قوت قلب خواهد بود و به آنها این تضمین ‌را می‌دهد که گسب و کار شما حرفه‌ای و قابل اعتماد است. با داشتن یک وب‌سایت از هر قشر و موقعیت جغرافیایی می‌توانید مخاطب جذب کنید.

  پشتیبانی سایت طراحی شده به چه صورت خواهد بود؟

  سایت‌هایی که طراحی شده‌اند در صورت نیاز و خواست مشتری توسط تیم پشتیبانی ما حمایت می‌شوند و تغییرات لازم در آنها اعمال می‌شود. در صورت تحویل پروژه تا چند ماه اول پشتیبانی رایگان خواهد بود.

  چگونه می‌توانم پروژه جدید سفارش بدم؟

  برای ثبت سفارش هر کدام از خدمات ما می‌توانید در بخش تماس با ما اطلاعات خود را ثبت کنید تا در اصرع وقت با شما تماس بگیریم.