انجام تمام خدمات گرافیکی

تیم طراحی و تبلیغات تبریزوب‌گستر، خدمات طراحی گرافیک را با بهترین کیفیت، در زمانبندی بسیار کوتاه را به مشتریان خود ارائه می دهد. متخصصین طراحی گرافیک تیم طراحی و تبلیغات ما از دانش آموختگان هنری و با تجربه کاری در حوزه تبلیغات هستند.
درخواست مشاوره رایگان
ما همه خواسته های شما را در واقعیت اجرا خواهیم کرد

خدمات طراحی گرافیک ما

در تبریز وب‌گستر به شما خدمات طراحی لوگو، ست اداری، کارت ویزیت، تراکت، بنر و ویکتور را با توجه به نیاز شما ارائه می‌دهیم.

ست اداری

ست اداری شامل مواردی همچون پاکت نامه، کارت ویزیت، برگه یادداشت، سربرگ و بروشور و... است که در نامه نگاری‌هایی که بین شرکت‌ها صورت می‌گیرد کاربرد دارد.

کارت ویزیت

امروزه افراد و کسب و کارها برای تبلیغ و شناساندن خود به دیگران نیاز به کارت ویزیت دارند. این کارت ویزیت باید خلاق و جذاب باشد و اطلاعات کاملی از شما به مشتری بدهد.

لوگو

هر کسب و کاری برای دیده شدن و شناخته شدن نیاز به یک نشان یا لوگو دارد. این لوگو باید با معنی باشد و با اولین نگاه مفهوم مهمی را به مخاطب انتقال دهد.

وکتور

وکتور طرح‌های لایه باز است که می‌توان از آن در طراحی بنر، کارت ویزیت، لوگو، منوهای رستوران و... استفاده کرد. این فایل‌ها به راحتی قابل تغییر هستند و کیفیت خود را حفظ می‌کنند.

تراکت

تراکت یک برگه چاپی است که به وسیله ابزارهای گرافیکی طراحی می‌شود و هدف آن تبلیغ یک محصول یا معرفی یک رویداد و... است. تراکت یک ابزار قوی برای تبلیغات است.

بنر

برای اطلاع رسانی همایش‌، کنفرانس و سمینارها.. از بنر استفاده می‌شود. در بنر از جملات تبلیغاتی استفاده می‌شود و نمای آن به شیوه هنری و در قالب یک طرح گرافیکی طراحی می‌شود.

چه کسانی به طراحی گرافیکی نیاز دارند؟

رستوران‌ و فست‌فودها

تمام رستوران‌ها و فست‌فودها نیاز به کارت ویزیت دارند

اشخاص و شخصیت‌ها

طراحی کارت ویزیت شخصی برای تمام افراد

کارخانجات و تولیدی‌ها

کارخانه‌های صنعتی و تولیدی‌ها در تمام حوزه‌ها

تمامی شرکت‌ها

تمامی شرکت‌ها مانند شرکت‌های واردات صادرات و شرکت های بازرگانی

تعرفه قیمت

برای اطلاع از تعرفه خدمات ما میتوانید از مسیر لینک زیر به صفحه مرتبط برسید.

قیمت های ما متناسب با نوع خدمات متفاوت است .برای اطلاع از تعرفه قیمتی کلیک کنید.

قصد سفارش طراحی گرافیکی دارید؟

با ما در ارتباط باشید.

اگر می‌خواهید سفارشی را ثبت کنید اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت تیم ما با شما تماس بگیرند.

    قصد سفارش طرح‌های گرافیکی در تبریز را دارید؟

    طراح‌های خلاق تبریز وب‌گستر با داشتن سابقه چندین ساله در حوزه طراحی گرافیک در خدمت شما هستند تا به شما برای پروژه‌هایتان ایده‌های ناب و خاصی بدهند. برای گرفتن مشاوره از طراحان ما با تبریز وب‌گستر در تماس باشید.
    تماس با ما