بروزترین آموزش‌ها

آموزش و یادگیری مهارت جدید، غذایی برای ذهن و روح شماست و به آن نیاز دارد. برای وارد شدن به بازار کار نیاز به داشتن یک مهارت دارید و برای ماهر شدن در هر زمینه‌ای، بهتر است آموزش ببینید. در دنیای فناوری نیاز است که همیشه بروز باشید و خود را با آن وقف دهید. شما در مسیر آموزش یک همراه و استاد لازم دارید. اساتید تبریز وب‌گستر در تمام مسیر آموزش با شما خواهند بود.
درخواست مشاوره رایگانثبت نام

سوالاتی که شما پرسیدید.

سئو چیست و چه کمکی به کسب و کار من می‌کند؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای پیدا کردن جواب سوالتان به گوگل رجوع کنید. به احتمال زیاد جوابتان را میان صفحات اول پیدا کنید. این وب‌سایت‌ها بهینه شده‌اند و منظور از سئو دقیقا همین است. سئو به کسب و کار شما کمک می‌کند رنبه خوبی در گوگل کسب کنید و بازدید سایتتان بیشتر و بیشتر شود.

چه مدت طول می‌کشد سایت من از لحاظ سئو رتبه‌بندی شود؟

توجه داشته باشید که برای موفقیت‌آمیز بودن سئو باید استراتژی درستی داشت تا نتیجه مطلوبی به دست آید. سئو نیاز به زمان و صبر دارد تا نتیجه دلخواه مشتری بدست آید. برای تعیین زمان سئو معیارهایی مد نظر داشت مانند رقبا، وب‌سایت، مهرت، روش‌های بکارگرفته شده و…

هزینه سفارش پروژه چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه متغیر بوده و نسبت به ابزارهای مورد نیاز شما مقدار آن تعیین می‌شود.

چرا باید وب‌سایت داشته باشیم؟

امروزه با پیشرفت دنیای دیجیتال داشتن یک وب‌سایت خوب تاثیرات مثبت زیادی را در کسب و کارتان خواهد گذاشت. برای مشتریانتان قوت قلب خواهد بود و به آنها این تضمین ‌را می‌دهد که گسب و کار شما حرفه‌ای و قابل اعتماد است. با داشتن یک وب‌سایت از هر قشر و موقعیت جغرافیایی می‌توانید مخاطب جذب کنید.

پشتیبانی سایت طراحی شده به چه صورت خواهد بود؟

سایت‌هایی که طراحی شده‌اند در صورت نیاز و خواست مشتری توسط تیم پشتیبانی ما حمایت می‌شوند و تغییرات لازم در آنها اعمال می‌شود. در صورت تحویل پروژه تا چند ماه اول پشتیبانی رایگان خواهد بود.

چگونه می‌توانم پروژه جدید سفارش بدم؟

برای ثبت سفارش هر کدام از خدمات ما می‌توانید در بخش تماس با ما اطلاعات خود را ثبت کنید تا در اصرع وقت با شما تماس بگیریم.

می‌خواهید با ما وارد دنیای آموزش شوید؟

دوست دارید چه چیزی یاد بگیرید؟
طراحی سایت؟
سئو و دیجیتال مارکتینگ؟
طراحی گرافیکی؟
ما به شما کمک می‌کنیم حرفه‌ای آموزش ببینید.
ثبت نام دوره ها